Hakkımızda

Kadinca.com kadının sesini duyurabileceği online kadın dergisi ve kadın magazinidir.

Sitemizin içeriğini ana başlıklar halinde sıralarsak:

[highlight]Kadın ve sağlık: [/highlight]Kadın sağlığı ve genel olarak sağlık konularını ele alan yazıların bulunduğu kısımdır.

[highlight]Moda:[/highlight] Kim ne giymiş? Hangi kıyafete hangi renkler kombine edilmeli? Dünyadaki moda trendleri ve daha fazlasını bulabileceğiniz yazılar bu kısımdadır.

[highlight]Güzellik:[/highlight]  Hepimiz biliyoruz ki tüm kadınlar güzeldir. Güzel olmanın yolu da bakımlı olmaktan geçer. Cilt bakımı, makyaj ürünleri ve daha fazlasını bu kısımda bulacaksınız.

[highlight]Aşk ve Seks:[/highlight]  Kadınlar için aşk ve cinsellik üzerine yazılmış bir çok faydalı yazıları içermektedir.

[highlight]Annelik:[/highlight] Her kadın günün birinde anne olmayı arzular. Anne olmak büyük bir sorumluluk ister. Uzman yazarlarımız kendi deneyimlerini ve annelik üzerine yazdıkları makalelerle size bu konuda yol göstermeye çalışacaktır.

[highlight] Kadın ve İş Hayatı:[/highlight] Çalışan kadınların iş hayatı nasıl olmalıdır? Hem aile kurup hem de başarılı bir iş hayatınızın olması  için neler yapabilirsiniz? Bu kısımda hepsini bulabilirsiniz.

[highlight]Gündelik Hayat:[/highlight] Güncel haberlerin paylaşıldığı kısımdır.

[highlight]Yemek Tarifleri:[/highlight] Akşam ne pişirsem derdine son. Sizin için seçtiğimiz yüzlerce yemeklerle yemeğinizi bir sanata dönüştüreceksiniz.

Kadinca.com’un amacı kadının sesini tüm dünyaya duyurmak ve kadınları ilgilendiren konularda aradıklarını bulabildikleri sosyal olarak etkileşim kurabildikleri bir ortam oluşturmaktır.

[box type=”warning” align=”aligncenter” ]

[button color=”pink” size=”big” link=”https://www.kadinca.com/destek-ol/” target=”blank” ]Kadınlar bize destek olun!!![/button]

[highlight]Bu linki kopyalayın ve email ile arkadaşlarınıza gönderin. https://goo.gl/CzCrn[/highlight][/box]